MegaDrop

Typowe serwery EasyHC Ci się znudziły? Szukasz serwera, na którym będziesz mógł pograć z przyjaciółmi? Bez cheaterów i zbędnych dodatków? Wpadnij do nas! Idealnie dopasowany drop, i ogarnięta Administracja. Na gildie musisz sobie zapracować! Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź i przekonaj się sam!

Creative

Lubisz budować? Wpadnij do nas! Na naszym creative nie ma nudy, znajdziesz u nas utalentowanych budowniczych, oraz masz możliwość zostać architektem, ale jest warunek, musisz pokazać swój talent w budowaniu. Wejdź i pokaż go już od zaraz!

Parkour

Jesteś dobry w parkourze i chciałbyś pokazać swoje umiejętności? Skacz i ścigaj się z innymi na wielu poziomach gry! Posiadamy ponad 130 ciekawych map, którym musisz stawić czoło. Wgrany jest system rang, który określa twoje umiejętności - udowodnij innym co potrafisz i zostań mistrzem! Pamiętaj, że na każdej mapie jest tabela na której znajdują się osoby które przeszły parkour w najszybszym czasie!

KitPVP

Lubisz się klepać bez zbierania itemów? Ten tryb jest właśnie dla ciebie! Wybierz jedną z kilku map na których chcesz się klepać razem z innymi i ruszaj do walki! Po zabiciu przeciwnika dostajesz dodatkowe punkty. Dzięki nim możesz znaleźć się w topce. Pamiętaj, że jak zostaniesz zabity tracisz punkty! Wbijaj i graj!

ChestPVP

Lubisz wyzwania? Starannie dobrany sklep, dobrze rozmieszczone skrzynki i rózne struktury na arenie pomogą Ci osiągnąć cel! Walcz sam lub z innymi, dominuj, wygrywaj i zdobądź pierwsze miejsce! To wszystko czeka na wyciągnięcie ręki! Zaryzykujesz?

BedWars

Wybierasz dłuższe rozgrywki? Poznaj ten tryb! Cała minigra polega na zniszczeniu łózka przeciwnika. Zdobyte materialy mozesz wymienić u wieśniaka na bronie! Wyborów jest wiele, oprócz zniszczenia łóżka ważnym elementem jest pozbycie się jego ochroniarzy! Wybierz swoją drużynę, a następnie ruszaj do boju!